Aktivace těla a duše

V tomto kurzu vás provedeme procesem zvyšování energetické citlivosti. 

Zjistíte, jak do změny, pro kterou jste se rozhodli, zapojovat nejen mysl, ale i tělo. Poznáte tělo jako silný nástroj pro proces změny a začněte ho efektivně využívat.

Cvičili jste s Anet na jaře letošního roku každé ráno? Pak už víte, jak úžasně propojuje aktivaci těla i ducha. Cvičit s ní není rozhodně o boji s hubnutím, pachtící se snaze posílit tělo nebo o nějakém dalším "musím".  Přesto se dostanete do formy a získáte postavu, ve které se budete cítit skvěle. Navíc si začnete svého těla vážit a náležitě s ním s úctou zacházet.

Cvičení s Anet vám ukáže, že tělo můžeme využívat a vyladit si jako skvělý nástroj k plnění našich snů. Ale i k radosti z hmoty jako takové.

Je úžasné mít tělo a můžeme se skrze něj dostat i k intenzivním duchovním prožitkům.

 

Čeká na vás

7 lekcí po min. 30 minutách.
Práce s tělem na všech úrovních bytí - fyzické, mentální, emocionální i duchovní.
Inspirace k novým způsobům, jak krátce a efektivně nastartovat tělo mysl i ducha pro každý den.

Cena: 750Kč/€30

Již po třech týdnech pocítíte výraznou změnu na všech rovinách. Už se vám nebude chtít přestat a oceníte neuvěřitelné možnosti našeho těla pro osobnostní i duchovní růst.

Nastartujte se ještě dnes!

 

Jak probíhalo každodenní cvičení s Anetou v době COVID19 krize

Na jaře 2020 s vámi Aneta každý den cvičila v rámci projektu Naděje 2020. Tento projekt vznikl, abychom vám pomohli se držet v krizových koronavirových opatřeních v rovnováze, harmonii a využít těchto dnů k osobnímu růstu. 

Na záznamy se můžete podívat zde.

 

REFERENCE

<< Předchozí
Další >>

Chtěla bych podpořit práci Pavla a spol. a proto se s Vámi podělím o zkušenost s kvantovými meditacemi.
Když jsem zjistila, že jsou meditace v balíku, který nestojí pětikorunu, tak jsem zaváhala. Nicméně jsem si poslechla ukázky. Sáhla jsem po delfínech a začala jsem okamžitě ulítávat způsobem, jakým se mi to stalo do té doby jen u CD od Sandelana. Prostě wow.
Jedná se o balík třinácti meditací, takže ve výsledku je cena jedné pod dvě stovky. Z tohoto důvodu je dobře, že jsou v sadě a ne po jedné. Tu a tam si koupím vedenou meditaci (převážně od jedné konkrétní ženy). Cena za takovou meditaci v délce pod 30 minut je 300-400 Kč. Kvantové meditace mají v průměru cca 50 minut (je to kolem hodiny, něco je tam kratšího, něco je přes hodinu, pod 50 minut je snad jen bonusová). I kdyby byly za 400 Kč za jednu, tak by ta výsledná cena byla úplně jinde než je tento balík.
Taky je potřeba si uvědomit, že cena za několik hodin meditací je nižší než za dvoudenní workshop. Použitelné jsou kdykoliv, včetně toho, že je pouštím synům (4 a 7 let, mladší teda jen Astrální cestování a Delfíny).

S meditacemi jsem experimentovala. Původně jsem chtěla jít do výzvy 30 dnů jedné meditace, ale akorát se k tomu přidal slunovrat + po 20 dnech mě Živly přestaly bavit.

Líbí se mi, že je v každé meditaci minimálně jedna (ne-li 2) příležitost pro vlastní záměry nebo rozvoj svých schopností (někde minimálně 2, možná někde i 3).

Poslouchala jsem meditace 73 dnů v kuse - obvykle během spánku nebo při práci. Za tu dobu jsem měla naposlouchaných asi 200 meditací. Dál mě to tímto způsobem "nepustilo," potřebovala jsem pauzu. Teď jsem tedy zvolnila, ale mám potřebu se vracet k zimnímu slunovratu. Je sice už "mimo sezonu," ale cítím, jak mi tam pomáhá napojení na předky.

Vnímám, že jsem díky meditacím udělala rychlý kus dopředu (na to je super třeba Egypt) a teď je potřeba zvolnit tempo, protože se blížím stropu toho, co jsem schopná jednorázově unést. Možná zase časem přijde vlna, kdy udělám větší skok v jednu dobu.

Pokud autoři nepředělali ukázky, tak dodávám info, že díky skupině pro ty, co meditace mají, došlo k úpravě zvuku tak, aby bylo optimální nastavení hlasu a hudby (snad všechny jsou teď ve 2 variantách s hlasitější a tišší hudbou).

Jediné, za co bych se přimluvila, je možnost stáhnout meditace v hudebním formátu do mobilu, aby člověk nebyl závislý na internetu (docela dost cestuji a hotelová wifi není vždycky hitparáda + v ČR mi internet pořádně nedosáhne do ložnice a mívám ji v noci vypnutou). To je námět pro Pavel Vondrasek. Nebojím se, že by to způsobilo nějaké masivní sdílení meditací s někým, kdo si je nekoupil.

Za mě to byla skvělá investice, kterou všem doporučuji. Dobrá práce.

Celá reference

<< Předchozí
Další >>