Budha

V této meditaci se vydáš na výlet za Buddhou a budeš probouzet svou schopnost osvícení, pochopení, schopnost vnímání jednoty. Budeš se učit klidu, pozorování, dávání pozornosti a zároveň nechat věci plynout. Chvíle koncentrace budou střídat chvíle pozorovatele. 

Osvícení není něco, čeho mohou dosáhnout pouze meditující mniši. Osvícení je stav, kterého mohou dosáhnout všichni lidé. Může to být jen malý okamžik, okamžik, kdy všechno dává dokonalý smysl a my jsme zaplněni bezpodmínečnou láskou ke všemu a ke všem. A také to mohou být hodiny, dny i celé roky. 

TIP: Ke dnům, měsícům a rokům je potřeba hluboké vnitřní transformace, ke které ve velké míře pomáhá Kvantové čištění bloků a strachů, které se učí na Pětidenním kurzu TKDM a rozvíjí na Čisticím kurzu TKDM a Čisticím workshopu TKDM. (odkazy na všechny kurzy)

Tato meditace ve vás bude postupně otevírat schopnosti, které vedou k osvícení. Je to meditace, která vede ke změnám v životě a dělá pro ně prostor. Vede k rovnováze a dualitnímu pochopení světa. Jakmile pochopíte a prožijete bezpodmínečnost k dualitě, prožijete jednotu a spojení všeho se vším.