Kvantový doktor

Lékař, kterého jste si vždycky přáli.

 

Západní medicína i alternativní přístup jdou kombinovat

Věříte, že západní medicína i alternativní přístup jdou kombinovat? Pak budete z tohoto online kurzu nadšeni.

V tomto online kurzu se naučíte, co dělat, když je vám špatně. Naučíte se postupy, jak si pomoci sami a kdy již spolupracovat s lékařem. A kdy stojí za to se podívat na způsob, jak uvažujete o sobě a světu.

MUDr. Zsolt Kecskeméthy vás naučí rozpoznávat základní signály vašeho těla. Mgr. Pavel Vondrášek vám ukáže, jak zapojit do procesu uzdravování svou mysl.

Kombinace přístupu západní medicíny a alternativy

V online kurzu najdete krátký a komplexní náhled na problematiku jednotlivých nemocí z pohledu praktického lékaře a alternativního přístupu.

Cílem tohoto kurzu je ukázat, že léčení našeho těla není o tom, že vám může pomoci pouze západní medicína nebo pouze alternativa. Žijeme ve 21. století a máme mnoho možností. A není nutné fanaticky zastávat pouze jednu cestu. Nejlépe pomáhá kombinace. V některých případech více západní medicíny, v některých více alternativy a někdy tak na půl.

Zodpovědnost za tělo máme my

Za svá těla máme zodpovědnost my sami. Ne lékař. Ne léčitel. Ne vitamíny. Ne bylinky. Pokud se z vlastní plně přijaté zodpovědnosti rozhodneme pro jakoukoliv cestu, výsledky budou vždy lepší, než když přicházíme s prosíkem o pomoc v pozici oběti.

Výhody online kurzu

  • Budete mít po ruce video, díky kterému se můžete dopředu vzdělat, jak pomoci sobě a svým blízkým.
  • Videa jsou krátká a mluvená lidovou řečí, aby jim dokázal i laik dobře porozumět.
  • V každém videu je velmi stručně shrnuta diagnóza, problematika a řešení problémů.
  • Dostanete návod, jak se zachovat v případě různých příznaků.
  • Zjistíte, zda jste schopni si pomoci sami nebo máte rychle vyhledat lékaře.
  • Online kurz kloubí alternativní cestu s cestou tradiční medicíny rozumným přístupem.
  • Můžete si díl kdykoliv pustit při řešení akutní situace.

Cena kurzu 1500,-Kč/€60

REFERENCE

<< Předchozí
Další >>

Chtěla bych podpořit práci Pavla a spol. a proto se s Vámi podělím o zkušenost s kvantovými meditacemi.
Když jsem zjistila, že jsou meditace v balíku, který nestojí pětikorunu, tak jsem zaváhala. Nicméně jsem si poslechla ukázky. Sáhla jsem po delfínech a začala jsem okamžitě ulítávat způsobem, jakým se mi to stalo do té doby jen u CD od Sandelana. Prostě wow.
Jedná se o balík třinácti meditací, takže ve výsledku je cena jedné pod dvě stovky. Z tohoto důvodu je dobře, že jsou v sadě a ne po jedné. Tu a tam si koupím vedenou meditaci (převážně od jedné konkrétní ženy). Cena za takovou meditaci v délce pod 30 minut je 300-400 Kč. Kvantové meditace mají v průměru cca 50 minut (je to kolem hodiny, něco je tam kratšího, něco je přes hodinu, pod 50 minut je snad jen bonusová). I kdyby byly za 400 Kč za jednu, tak by ta výsledná cena byla úplně jinde než je tento balík.
Taky je potřeba si uvědomit, že cena za několik hodin meditací je nižší než za dvoudenní workshop. Použitelné jsou kdykoliv, včetně toho, že je pouštím synům (4 a 7 let, mladší teda jen Astrální cestování a Delfíny).

S meditacemi jsem experimentovala. Původně jsem chtěla jít do výzvy 30 dnů jedné meditace, ale akorát se k tomu přidal slunovrat + po 20 dnech mě Živly přestaly bavit.

Líbí se mi, že je v každé meditaci minimálně jedna (ne-li 2) příležitost pro vlastní záměry nebo rozvoj svých schopností (někde minimálně 2, možná někde i 3).

Poslouchala jsem meditace 73 dnů v kuse - obvykle během spánku nebo při práci. Za tu dobu jsem měla naposlouchaných asi 200 meditací. Dál mě to tímto způsobem "nepustilo," potřebovala jsem pauzu. Teď jsem tedy zvolnila, ale mám potřebu se vracet k zimnímu slunovratu. Je sice už "mimo sezonu," ale cítím, jak mi tam pomáhá napojení na předky.

Vnímám, že jsem díky meditacím udělala rychlý kus dopředu (na to je super třeba Egypt) a teď je potřeba zvolnit tempo, protože se blížím stropu toho, co jsem schopná jednorázově unést. Možná zase časem přijde vlna, kdy udělám větší skok v jednu dobu.

Pokud autoři nepředělali ukázky, tak dodávám info, že díky skupině pro ty, co meditace mají, došlo k úpravě zvuku tak, aby bylo optimální nastavení hlasu a hudby (snad všechny jsou teď ve 2 variantách s hlasitější a tišší hudbou).

Jediné, za co bych se přimluvila, je možnost stáhnout meditace v hudebním formátu do mobilu, aby člověk nebyl závislý na internetu (docela dost cestuji a hotelová wifi není vždycky hitparáda + v ČR mi internet pořádně nedosáhne do ložnice a mívám ji v noci vypnutou). To je námět pro Pavel Vondrasek. Nebojím se, že by to způsobilo nějaké masivní sdílení meditací s někým, kdo si je nekoupil.

Za mě to byla skvělá investice, kterou všem doporučuji. Dobrá práce.

Celá reference

<< Předchozí
Další >>