Kvantová hojnost

Online kurz Kvantová hojnost vede ke změně přístupu k hojnosti a bohatství.
Naučí vás pracovat se svou myslí, abyste si sami nebránili úspěchu.

Proč je důležité pracovat se svou myslí?

Rodí se v ní kroky, které děláme. A ty rozhodují o tom, zda budeme nebo nebudeme úspěšní.

Náš přístup rozhodne o tom, zda budeme vítězit nebo prohrávat. Zda dokážeme „prodat“ své schopnosti nebo zda budou přehlíženy, byť jsou skvělé.

A také rozhoduje o tom, zda se budeme zlepšovat (znalostmi i zkušenostmi) nebo zda budeme stagnovat a stěžovat si, že to nestačí, že je svět proti nám, že nám nikdo nerozumí atp. Každý den se můžete posunout, každý den má svůj význam. Jak ho investujete vy?

Výhody kurzu

 • Pochopíte souvislosti, které vedou k vnitřní hojnosti, kterou pak dokážete v realitě zhmotnit.
 • Je jedno, zda nyní peníze máte nebo nemáte. Hojnost není o výši konta. Je o nastavení mysli. Lidé, kteří toto pochopí, mohou klidně zkrachovat, či se dostat do dluhů. Ano, mohou mít těžké chvíle. Ale dokážou se zase vrátit do hry a vybudovat značné finanční jmění.
 • Znalost těchto principů, a hlavně schopnost je v praxi použít dává člověku jistotu, že dokáže vytěžit maximum z jakékoliv situace, do které se dostane. Může být jakkoliv složitá a náročná.
 • Jak se člověk zlepšuje v aplikaci těchto principů a stává se pokročilejším, přestává si vytvářet těžké situace. Už nepotřebuje žít dramata. Ale může, když si to bude přát.
 • Nejlepší investicí je investice do sebe. Do člověka, kterým se toužíte stát. Není to bez práce, ale výsledky stojí za to.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pokročilým i úplným začátečníkům.

Je dělaný víceúrovňovým způsobem, kterým jsou dělané i naše živé kurzy a další online kurzy. V každé fázi svého vývoje si z něj odnesete jiné zkušenosti a informace. Můžete se tedy ke kurzu opakovaně vracet tak, jak to již děláte s našimi současnými online kurzy.

Kurz hojnosti je určen jak těm, jejichž finanční situace je nedostatečná, tak i těm, kteří mají peněz hodně, ale sužují je strachy ze ztráty. Tyto strachy dokážou na vašem majetku napáchat značné škody. Jakmile se objeví, lidé začnou dělat sérii chybných rozhodnutí, která je dovedou klidně až ke krachu.

Co není kurz hojnosti

 • Sluníčkovým postupem, který vám řekne, že stačí pozitivně myslet a vše krásné přijde samo. Existuje množství knih na pozitivní myšlení. Spousta lidí je čte, snaží se aplikovat postupy, ale výsledky nepřichází. V kurzu zjistíte, proč a jak to dělat, tak, aby to konečně fungovalo.
 • Dalším instantním návodem na štěstí a bohatství. I nastavení hojnosti je potřeba si odpracovat.

Jak vnímáme hojnost?

Hojnost není vnímaná jen jako finanční. Stav hojnosti je, že se člověk cítí požehnaně a hojně v celém svém životě. Cítí hojnost naplňujících vztahů s blízkými i přáteli. Má hojnost pracovních příležitostí. Dokáže se hojně pracovně projevovat. Cítí se hojně v nápadech. A má chuť své nápady realizovat, jelikož okolnosti jsou k němu příznivé.

Jak je možné ovlivňovat okolnosti?

Říkáte si, jak můžu ovlivnit okolnosti? Vždyť to přece nejde. A my s Vámi souhlasíme i nesouhlasíme. Fakta ovlivnit nejde, ale lze ovlivnit jejich výklad pro nás samotné. Tedy lze ovlivnit náš přístup. Máme zautomatizované a naučené přístupy, kvůli kterým si sami šlapeme po štěstí. Jdou však přeprogramovat tak, abychom se dokázali otevřít příležitostem a využít jich. Ke každé situaci (ano, opravdu ke každé) se lze postavit jako vítěz i jako poražený. Malé děti nasávají programy ze svého okolí. A to i ty nefunkční. Je to dobře, i tyto nefunkční programy jim pomáhají fungovat v situacích, které nejsou úplně pěkné. Naše programy nám pomáhaly přežít. Ale jako dospělí jsme už plně zodpovědní za to, jak jednáme a čím se necháme řídit. Můžeme pokračovat ve svém naprogramování z dětství nebo to změnit. Co si vyberete? Můžete buď vinit své rodiče, že vás nenaučili, jak žít v hojnosti. Nebo za sebe převzít zodpovědnost a naučit se to teď.

Co společně v kurzu uděláme?

 • Prozkoumáme svá nefunkční nastavení a své strachy ohledně hojnosti a peněz.
 • Roztočíme flow své tvořivé energie a také tvořivý proud dávání a přijímání.
 • Zahrajeme si hry, které odhalí naše přístupy k penězům, bohatství, bohatým lidem,
  přepychu.
 • Podíváme se, co s vámi dělají pojmy jako sebehodnota, dávání, přijímání, vděčnost.
 • Prozkoumáme vaši odvahu být bohatý.
 • Podíváme se na to, jak si bohatství udržet a přestat prožívat katastrofické scénáře.
 • Započneme tvoření pro radost z tvoření, ne z nutnosti zisku.

Co vás v kurzu čeká?

 • 22 lekcí + bonusové materiály, které máte všechny okamžitě k dispozici.
 • Videa, ve kterých vás bude provázet Pavel, Monika a Libor
 • Úkoly, které pomohou prozkoumat vaše vnitřní přístupy k hojnosti
 • Kvantová meditace zaměřená na hojnost s Pavlem
 • Diskuzní skupina
 • Speciální podcasty, které budou více rozvíjet vaše nejčastější dotazy. Kurz s vámi bude růst a budeme reagovat na vaše dotazy a potřeby.

Speciální bonus pro vás

Chcete se ponořit do práce se svými nastaveními ještě do větší hloubky a naučit se ty nejefektivnější techniky přímo v praxi? Máme pro vás slevu 500 Kč, kterou můžete využít na tyto živé kurzy:

   • Pětidenní kurz TKDM s Pavlem – zaměřený na kvantování, práci se záměrem a základy čištění bloků a strachů. Na tomto kurzu se naučíte, jak pracovat lehce a hravě pomocí kvantování.
   • Pětidenní Čisticí kurz pro Kvanťáky s Monikou – kurz pro absolventy Pětidenního kurzu TKDM s Pavlem – zaměřuje se na praktické čištění a pokročilé techniky čištění bloků a strachů. Na tomhle kurzu máme možnost si čištění pořádně odmakat.
   • Pětidenní Čisticí kurz BeTrue s Monikou – kurz je určen začátečníkům v čištění. Není potřeba mít absolvovaný žádný předchozí kurz. Zaměřuje se na základní a středně pokročilé techniky čištění, a především na praxi v čištění. Na tomhle kurzu máme možnost si čištění pořádně odmakat.

Kurz si neobjednávejte pokud:

Se vám nechce nic dělat a chcete si představovat, jak vám jednoho dne spadne hojnost do klína, aniž byste museli pro to něco dělat.

Do kurzu se přihlaste pokud:

Si chcete udělat pro sebe čas a pravidelně pracovat na svých nastaveních.

Chcete přestat o hojnosti snít, ale chcete ji začít žít.

Kurzem provází

Pavel Vondrášek

Autor, lektor a terapeut TKDM

Pavel Vondrášek

Pavel vystudoval fyzioterapii na Trnavské univerzitě a magisterské vzdělání dokončil na Prešovské univerzitě. Poté si vystudoval specializaci ve sportovní medicíně na Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví. Je členem České lékařské společnosti J. E. Purkyně.

Má více jak 20 let zkušeností ve fyzioterapii, sportovní medicíně a psychosomatice.

Ve své praxi propojuje západní medicínu s principy psychosomatiky a psychoanalýzy. Po studiích kvantových terapií v zahraničí vytvořil unikátní koncept, ve kterém propojil své medicínské zkušenosti s kvantovým přístupem k naší mysli.

Je prvním českým autorem a propagátorem kvantových terapií. Svou metodu učí na veřejných kurzech, ale i na soukromých akcích pro firmy.

Jeho služeb využívali světoví profesionální sportovci a týmy z řad fotbalistů, hokejistů, tenistů, volejbalistů a dalších. V jeho portfoliu jsou mistři světa, Evropy i olympijští medailisté či vítězové Lig mistrů.

Pracoval s předními světovými baletními tanečníky a choreografy.

Jeho služeb využívají herci a zpěváci českého a slovenského showbusinessu. Spolupracoval s producenty hollywoodských filmů.

Je lektorem těchto kurzů:

 •  Pětidenního kurzu TKDM
 •  Kurzu Kvantová síla mysli
 •  Master kurzu TKDM

Jak dlouho budu mít k online kurzu přístup?

K našim online kurzům garantujeme minimální přístup 2 roky. Nevypneme je však po dvou letech, pokud budeme kurzy nadále provozovat. Vypneme je pouze v případě, že vyprší 2 roky a my skončíme s jejich provozem, což neplánujeme. Nicméně ani v takovém případě o svůj online kurz nepřijdete. V takové situaci vám ho dáme ke stažení, abyste k němu měli i nadále přístup. 

Cena online kurzu

Věříme, že cena online kurzu hojnosti vám udělá radost. Dlouho jsme přemýšleli, jak cenu nastavit a nakonec jsme se rozhodli, že i vzhledem k současné situaci, chceme dát možnost na sobě pracovat každému, kdo skutečně chce. 

Proto je nyní cena za celý online kurz
1500Kč/€60

REFERENCE

<< Předchozí
Další >>

Chtěla bych podpořit práci Pavla a spol. a proto se s Vámi podělím o zkušenost s kvantovými meditacemi.
Když jsem zjistila, že jsou meditace v balíku, který nestojí pětikorunu, tak jsem zaváhala. Nicméně jsem si poslechla ukázky. Sáhla jsem po delfínech a začala jsem okamžitě ulítávat způsobem, jakým se mi to stalo do té doby jen u CD od Sandelana. Prostě wow.
Jedná se o balík třinácti meditací, takže ve výsledku je cena jedné pod dvě stovky. Z tohoto důvodu je dobře, že jsou v sadě a ne po jedné. Tu a tam si koupím vedenou meditaci (převážně od jedné konkrétní ženy). Cena za takovou meditaci v délce pod 30 minut je 300-400 Kč. Kvantové meditace mají v průměru cca 50 minut (je to kolem hodiny, něco je tam kratšího, něco je přes hodinu, pod 50 minut je snad jen bonusová). I kdyby byly za 400 Kč za jednu, tak by ta výsledná cena byla úplně jinde než je tento balík.
Taky je potřeba si uvědomit, že cena za několik hodin meditací je nižší než za dvoudenní workshop. Použitelné jsou kdykoliv, včetně toho, že je pouštím synům (4 a 7 let, mladší teda jen Astrální cestování a Delfíny).

S meditacemi jsem experimentovala. Původně jsem chtěla jít do výzvy 30 dnů jedné meditace, ale akorát se k tomu přidal slunovrat + po 20 dnech mě Živly přestaly bavit.

Líbí se mi, že je v každé meditaci minimálně jedna (ne-li 2) příležitost pro vlastní záměry nebo rozvoj svých schopností (někde minimálně 2, možná někde i 3).

Poslouchala jsem meditace 73 dnů v kuse - obvykle během spánku nebo při práci. Za tu dobu jsem měla naposlouchaných asi 200 meditací. Dál mě to tímto způsobem "nepustilo," potřebovala jsem pauzu. Teď jsem tedy zvolnila, ale mám potřebu se vracet k zimnímu slunovratu. Je sice už "mimo sezonu," ale cítím, jak mi tam pomáhá napojení na předky.

Vnímám, že jsem díky meditacím udělala rychlý kus dopředu (na to je super třeba Egypt) a teď je potřeba zvolnit tempo, protože se blížím stropu toho, co jsem schopná jednorázově unést. Možná zase časem přijde vlna, kdy udělám větší skok v jednu dobu.

Pokud autoři nepředělali ukázky, tak dodávám info, že díky skupině pro ty, co meditace mají, došlo k úpravě zvuku tak, aby bylo optimální nastavení hlasu a hudby (snad všechny jsou teď ve 2 variantách s hlasitější a tišší hudbou).

Jediné, za co bych se přimluvila, je možnost stáhnout meditace v hudebním formátu do mobilu, aby člověk nebyl závislý na internetu (docela dost cestuji a hotelová wifi není vždycky hitparáda + v ČR mi internet pořádně nedosáhne do ložnice a mívám ji v noci vypnutou). To je námět pro Pavel Vondrasek. Nebojím se, že by to způsobilo nějaké masivní sdílení meditací s někým, kdo si je nekoupil.

Za mě to byla skvělá investice, kterou všem doporučuji. Dobrá práce.

Celá reference

<< Předchozí
Další >>