Kvantová síla mysli

Online verze oblíbeného jednodenního kurzu Kvantová síla mysli s Pavlem Vondráškem. 

26 lekcí, ve kterých se naučíš změnit pohled na to, co považuješ za realitu a skutečnost.

 

Zda se ti daří nebo nedaří je výsledek tvého nastavení.
Naučíme tě ho měnit!

Víš, jak funguje tvá mysl? Jak tvé vědomí ovlivňuje podvědomí? Přemýšlel jsi někdy nad tím, jak funguje tvůj mozek?

Naše mysl má obrovskou moc. Slyšel jsi o pozitivním myšlení. Afirmacích. Modlitbě. Možná jsi četl knihu Tajemství.

Proč tyto principy práce s myslí někdy fungují a někdy ne? Proč se nám mnohdy nedaří naplnit svá přání a převést je do běžné reality života?

Ukážeme si, jak využít nejnovějších poznatků z kvantové fyziky spolu s pohledem alternativních metod a západní medicíny k práci na sobě.

 

Co se v kurzu naučím?

 • Základní práci s kvantovou vlnou a vědomým tvořením.
 • Dozvíš se, jak funguje tvá mysl a vědomí. 
 • Naučíš se uchopit tzv. kvantovou vlnu, pomocí které můžeš pracovat jak na sobě, tak na druhých.
 • Díky tomu si můžeš pomoci od zdravotních obtíží, upravit si vztahy, či nastavit svou práci a podnikání tak, aby fungovaly podle tvých představ.

 

 

Co se v kurzu dozvím?

 • Vysvětlíme si, proč nefunguje klasické pozitivní myšlení.
 • Vysvětlíme si principy psychosomatiky.
 • Dozvíš se o principech kvantové fyziky, které ti mohou pomoct v běžném životě.
 • Dozvíš se, jak funguje tvé vědomí a podvědomí.
 • Dozvíš se, proč a jak vznikají nemoci.
 • Dozvíš se, proč jsou lidé nešťastní.

 

V čem se prakticky procvičím?

Teorie je krásná, ale praxe je mnohem důležitější. V kurzu klademe důraz na to, abys to, co se naučíš, uměl skutečně použít ve svém životě. Proto tě čeká i množství praxe a úkolů.

 • Naučíš se, jak si plnit své přání.
 • Naučíš se cítit a pracovat s energií.
 • Naučíš se uchopit tzv. Kvantovou vlnu.
 • Naučíš se Kvantovou vlnou pracovat na druhých.
 • Naučíš se Kvantovou vlnou pracovat na sobě.
 • Naučíš se Kvantovou vlnu posílat na dálku.

 

 

Komu je kurz určen?

Všem, kteří se chtějí učit z pohodlí domova. 
Reagujeme tímto na velkou poptávku lidí, kteří žijí v zahraničí, maminek na mateřské dovolené, velice zaměstnaným lidem a dalších, kteří se chtějí učit online.

Je určen úplným začátečníkům, ale je skvělým opakováním i pro již zkušené kvanťáky. 

 

Reference

"Online Kvantová síla mysli je plná jednoduchosti a hravosti, uvědomil jsem si díky ní, že si občas sám kladu překážky a znovu jsem se ponořil do větší hravosti. Tohle se vám rodinko fakt povedlo. Skvělej kurz!" Jirka, absolvent Pětidenního kurzu v roce 2019.

"Hledala jsem způsob, jak si splnit přání a díky online kurzu Kvantová síla mysli se mi podařilo již několik úžasných věcí. Děkuji za možnost testovat tento online kurz. Oceňuji hlavně hravost a jednoduchost, se kterou jsou podávány i složitější věci. Cítím se volněji a koukám se na svět s větší hravostí" Hanka, budoucí absolventka Pětidenního kurzu v říjnu 2020, v době testování neabsolvovala žádný náš kurz.

 

Cena

Cena online kurzu je 3.000,- Kč/€125.

Po zakoupení dostáváte slevu 900,- Kč na živý Pětidenní kurz kvantování TKDM s Pavlem Vondráškem.

 

Autor kurzu

Pavel Vondrášek
Pavel vystudoval fyzioterapii na Trnavské univerzitě a magisterské vzdělání dokončil na Prešovské univerzitě. Poté si vystudoval specializaci ve sportovní medicíně na Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví. Je členem České lékařské společnosti J. E. Purkyně.

Má více jak 20 let zkušeností ve fyzioterapii, sportovní medicíně a psychosomatice.

Ve své praxi propojuje západní medicínu s principy psychosomatiky a psychoanalýzy. Po studiích kvantových terapií v zahraničí vytvořil unikátní koncept, ve kterém propojil své medicínské zkušenosti s kvantovým přístupem k naší mysli.

Je prvním českým autorem a propagátorem kvantových terapií. Svou metodu učí na veřejných kurzech, ale i na soukromých akcích pro firmy od roku 2013. Jeho kurzy prošlo více než 8 tis. lidí.

Jeho služeb využívají světoví profesionální sportovci a týmy z řad fotbalistů, hokejistů, tenistů, volejbalistů a dalších. V jeho portfoliu jsou mistři světa, Evropy i olympijští medailisté či vítězové Lig mistrů.

Pracoval s předními světovými baletními tanečníky a choreografy.

Jeho služeb využívají herci a zpěváci českého a slovenského showbusinessu. Spolupracoval s producenty hollywoodských filmů.

 

REFERENCE

<< Předchozí
Další >>

Chtěla bych podpořit práci Pavla a spol. a proto se s Vámi podělím o zkušenost s kvantovými meditacemi.
Když jsem zjistila, že jsou meditace v balíku, který nestojí pětikorunu, tak jsem zaváhala. Nicméně jsem si poslechla ukázky. Sáhla jsem po delfínech a začala jsem okamžitě ulítávat způsobem, jakým se mi to stalo do té doby jen u CD od Sandelana. Prostě wow.
Jedná se o balík třinácti meditací, takže ve výsledku je cena jedné pod dvě stovky. Z tohoto důvodu je dobře, že jsou v sadě a ne po jedné. Tu a tam si koupím vedenou meditaci (převážně od jedné konkrétní ženy). Cena za takovou meditaci v délce pod 30 minut je 300-400 Kč. Kvantové meditace mají v průměru cca 50 minut (je to kolem hodiny, něco je tam kratšího, něco je přes hodinu, pod 50 minut je snad jen bonusová). I kdyby byly za 400 Kč za jednu, tak by ta výsledná cena byla úplně jinde než je tento balík.
Taky je potřeba si uvědomit, že cena za několik hodin meditací je nižší než za dvoudenní workshop. Použitelné jsou kdykoliv, včetně toho, že je pouštím synům (4 a 7 let, mladší teda jen Astrální cestování a Delfíny).

S meditacemi jsem experimentovala. Původně jsem chtěla jít do výzvy 30 dnů jedné meditace, ale akorát se k tomu přidal slunovrat + po 20 dnech mě Živly přestaly bavit.

Líbí se mi, že je v každé meditaci minimálně jedna (ne-li 2) příležitost pro vlastní záměry nebo rozvoj svých schopností (někde minimálně 2, možná někde i 3).

Poslouchala jsem meditace 73 dnů v kuse - obvykle během spánku nebo při práci. Za tu dobu jsem měla naposlouchaných asi 200 meditací. Dál mě to tímto způsobem "nepustilo," potřebovala jsem pauzu. Teď jsem tedy zvolnila, ale mám potřebu se vracet k zimnímu slunovratu. Je sice už "mimo sezonu," ale cítím, jak mi tam pomáhá napojení na předky.

Vnímám, že jsem díky meditacím udělala rychlý kus dopředu (na to je super třeba Egypt) a teď je potřeba zvolnit tempo, protože se blížím stropu toho, co jsem schopná jednorázově unést. Možná zase časem přijde vlna, kdy udělám větší skok v jednu dobu.

Pokud autoři nepředělali ukázky, tak dodávám info, že díky skupině pro ty, co meditace mají, došlo k úpravě zvuku tak, aby bylo optimální nastavení hlasu a hudby (snad všechny jsou teď ve 2 variantách s hlasitější a tišší hudbou).

Jediné, za co bych se přimluvila, je možnost stáhnout meditace v hudebním formátu do mobilu, aby člověk nebyl závislý na internetu (docela dost cestuji a hotelová wifi není vždycky hitparáda + v ČR mi internet pořádně nedosáhne do ložnice a mívám ji v noci vypnutou). To je námět pro Pavel Vondrasek. Nebojím se, že by to způsobilo nějaké masivní sdílení meditací s někým, kdo si je nekoupil.

Za mě to byla skvělá investice, kterou všem doporučuji. Dobrá práce.

Celá reference

<< Předchozí
Další >>