Learnia

Co vám chceme předat?

Naším cílem je připravovat kurzy, které vám pomohou se změnami, které si přejete. Získáte nejen nové znalosti, ale hlavně se budete učit je prakticky využít. Tak, aby změna nebyla jen v toužebných přáních, ale aby se opravdu změnila vaše realita.
 
Máme propracované systémy osobní transformace. Když budete chtít přejít z online světa k živým kurzům, rádi vás budeme provázet i živě. U nás to onlinem nekončí, ale může začít. Zároveň chystáme do budoucna kurzy i pro pokročilé absolventy.
 
Kombinujeme vědecké přístupy s alternativními. A vždy se v každé práci snažíme o to, přinést vám základní principy, bez ideologických nánosů, tak, abyste mohli tvořit svou vlastní cestu, bez omezení, které právě ideologické nánosy přináší. To vám nabízíme živě i online.
 
Přinášíme vám techniky, které vám dávají svobodu. Svobodu být tou nejlepší verzí sebe sama.
 
Jste pro nás důležití, proto naše online kurzy rostou s vámi. Na základě vašich otázek doplňujeme online kurzy nebo točíme jejich nadstavby.
 
Děkujeme, že můžeme společně růst.

 

Aktuálně připravujeme

Na podzim 2020 pro vás spustíme Kvantového doktora, který je dělán ve spolupráci s MUDr. Zsoltem Kecsheméthym. V dalších měsících přibude kurz pro rodiče, na němž se pracuje již dva roky. Aktuálně natáčíme kurz Psychosomatika s Mgr. Michaelou Fialovou a v postprodukci jsou kurzy s Darinou Szabo, na které se již brzy můžete těšit.

 

Náš příběh

Learnii založili tři nadšenci. Libor Webster, Pavel Vondrášek a Monika Webster. Chtěli jsme nejprve prostředí pro naše online kurzy, ale postupně se z Learnie stává platforma pro online kurzy zajímavých lidí, kteří nám postupně přichází do života.

Kdo jsme?

Od roku 2013 se Pavel s Monikou věnují transformačním živým kurzům. Během této doby jejich živými kurzy prošlo více než 6000 lidí. V roce 2014 spustili první online kurzy pro absolventy jejich kurzů. Původní myšlenkou bylo, aby se lidé mohli vrátit k probírané látce kurzu a nadále se procvičovat v tom, co se prakticky naučili. Ukázalo se však, že se lidé k online kurzům v pravidelných intervalech vrací a že v různých obdobích jejich života jim online kurz ukazuje nové cesty k růstu. 

Jak začala vznikat Learnia?

Po nějaké době začala sílit poptávka po online kurzech i pro začátečníky, kteří zatím na jejich živých kurzech nebyli. Většinou se jednalo o maminky s malými dětmi nebo lidi žijící v zahraničí. V této době už se k nim přidal i Libor a tak společně začali tvořit první online kurzy. 

Jak jsme začínali?

Prvním kurzem, který byl dostupný veřejnosti byly v roce 2019 Kvantové meditace, po nich přišel na jaře 2020 Kurz hojnosti a v srpnu 2020 Kvantová síla mysli a Aktivace těla a duše s Anetou Daňkovskou. 

Kam se plánujeme vyvíjet?

Za léta, kdy děláme živé kurzy, jsme potkali mnoho zajímavých lidí, kteří jsou úspěšní ve svých oborech. Jsou nadšeni myšlenkami Learnie, a tak v budoucnu budou přibývat online kurzy s těmito lidmi. 

Máte co předat?

Ozvěte se nám, třeba si padneme do noty a vytvoříme něco úžasného společně.

Kurzy

Čisticí kurz – teorie pro praxi

Novinka 4.000,- / €160

3000,- Kč (€120)

order.buyButtonLabel

Hudba z Kvantových meditací 12 + 1 bonusová

Hudba z Kvantových meditací 12 + 1 bonusová

1500,- Kč (€60)

order.buyButtonLabel

Kurz Kvantová hojnost

Kvantová hojnost

1500,- Kč (€60)

order.buyButtonLabel

Kvantové meditace

Kvantové meditace

2500,- Kč (€100)

order.buyButtonLabel

Kvantové střípky vzpomínek

Cena knihy je 350Kč/€14,5
Cena dopravy je 75Kč/€4

425,- Kč (€17)

order.buyButtonLabel

Legenda o myši

Cena knihy je 350Kč/€14,5
Cena dopravy je 75Kč/€4

425,- Kč (€18.5)

order.buyButtonLabel

Připravujeme

REFERENCE

<< Předchozí
Další >>

Chtěla bych podpořit práci Pavla a spol. a proto se s Vámi podělím o zkušenost s kvantovými meditacemi.
Když jsem zjistila, že jsou meditace v balíku, který nestojí pětikorunu, tak jsem zaváhala. Nicméně jsem si poslechla ukázky. Sáhla jsem po delfínech a začala jsem okamžitě ulítávat způsobem, jakým se mi to stalo do té doby jen u CD od Sandelana. Prostě wow.
Jedná se o balík třinácti meditací, takže ve výsledku je cena jedné pod dvě stovky. Z tohoto důvodu je dobře, že jsou v sadě a ne po jedné. Tu a tam si koupím vedenou meditaci (převážně od jedné konkrétní ženy). Cena za takovou meditaci v délce pod 30 minut je 300-400 Kč. Kvantové meditace mají v průměru cca 50 minut (je to kolem hodiny, něco je tam kratšího, něco je přes hodinu, pod 50 minut je snad jen bonusová). I kdyby byly za 400 Kč za jednu, tak by ta výsledná cena byla úplně jinde než je tento balík.
Taky je potřeba si uvědomit, že cena za několik hodin meditací je nižší než za dvoudenní workshop. Použitelné jsou kdykoliv, včetně toho, že je pouštím synům (4 a 7 let, mladší teda jen Astrální cestování a Delfíny).

S meditacemi jsem experimentovala. Původně jsem chtěla jít do výzvy 30 dnů jedné meditace, ale akorát se k tomu přidal slunovrat + po 20 dnech mě Živly přestaly bavit.

Líbí se mi, že je v každé meditaci minimálně jedna (ne-li 2) příležitost pro vlastní záměry nebo rozvoj svých schopností (někde minimálně 2, možná někde i 3).

Poslouchala jsem meditace 73 dnů v kuse - obvykle během spánku nebo při práci. Za tu dobu jsem měla naposlouchaných asi 200 meditací. Dál mě to tímto způsobem "nepustilo," potřebovala jsem pauzu. Teď jsem tedy zvolnila, ale mám potřebu se vracet k zimnímu slunovratu. Je sice už "mimo sezonu," ale cítím, jak mi tam pomáhá napojení na předky.

Vnímám, že jsem díky meditacím udělala rychlý kus dopředu (na to je super třeba Egypt) a teď je potřeba zvolnit tempo, protože se blížím stropu toho, co jsem schopná jednorázově unést. Možná zase časem přijde vlna, kdy udělám větší skok v jednu dobu.

Pokud autoři nepředělali ukázky, tak dodávám info, že díky skupině pro ty, co meditace mají, došlo k úpravě zvuku tak, aby bylo optimální nastavení hlasu a hudby (snad všechny jsou teď ve 2 variantách s hlasitější a tišší hudbou).

Jediné, za co bych se přimluvila, je možnost stáhnout meditace v hudebním formátu do mobilu, aby člověk nebyl závislý na internetu (docela dost cestuji a hotelová wifi není vždycky hitparáda + v ČR mi internet pořádně nedosáhne do ložnice a mívám ji v noci vypnutou). To je námět pro Pavel Vondrasek. Nebojím se, že by to způsobilo nějaké masivní sdílení meditací s někým, kdo si je nekoupil.

Za mě to byla skvělá investice, kterou všem doporučuji. Dobrá práce.

Celá reference

<< Předchozí
Další >>