CO JSOU TO KVANTOVÉ MEDITACE

Kvantové meditace vás naučí pravidelně relaxovat v rozšířeném stavu vědomí, ve kterém jste blíže sami k sobě, a během kterého probíhá hluboké vnitřní uvolnění a regenerace. Pomohou vám se zklidněním se a zbavením únavy. Přináší uvolnění, relaxaci a vnitřní klid.

Díky spojení tisíce let staré meditační techniky s moderní kvantovou terapií, která aktivuje a zvyšuje sílu prožitku i hloubku transformačního procesu, dosáhnete výsledků v mnohem rychlejším čase a daleko efektivněji než u jiných meditací podobného typu.

Kvantové meditace jsou přímou cestou k nastartování se nebo prohloubení ke změně a svému růstu a rozvoji.

Hudba v kvantových meditacích je dynamičtější, než bývá v meditacích obvyklé, jsou tedy vhodné i pro ty typy lidí, kteří u běžných meditací usínají. Jejím cílem je zvýšit účinky transformačního procesu, který se startuje u každého poslechu meditace. Hudba má nabuzující i relaxační vliv podle meditace, kterou si zvolíte.

PRO KOHO JSOU KVANTOVÉ MEDITACE VHODNÉ?

Kvantové meditace jsou pro každého, nezáleží na tom, zda máte zkušenosti s meditacemi, kvantovou terapií nebo jinou formou terapie.

Pokud chcete zažít uvolnění, relaxaci, vnitřní klid, zklidnění, zlepšení intuice, kreativity, zvýšení emoční vyrovnanosti, zlepšení soustředění, jsou kvantové meditace právě pro vás. Je úplně jedno, jakou práci děláte ve svém životě nebo jak se stavíte k alternativám.

Meditace se běžně používají i ve zdravotnictví jako doplňková léčba a jejich účinky objevuje i korporátní sféra.

 

Zaměstnanci, kteří pravidelně poslouchají meditace, jsou soustředěnější, kreativnější, méně stresovaní a díky tomu podávají lepší výkon. Toho však není dosaženo vnější motivací nebo hrozbou z trestu, ale jednoduše proto, že jsou šťastnější, vnitřně motivovaní a svou práci zvládají efektivněji.

VÝHODY KVANTOVÝCH MEDITACÍ

Zklidnění, zlepšení intuice, kreativity, zvýšení emoční vyrovnanosti, zlepšení soustředění - to jsou jedny z hlavních cílů, se kterými jsme kvantové meditace pro vás připravovali.

Pravidelnou prací na sobě pomocí kvantových meditací zaznamenáte výrazné posuny ve vnitřním klidu, harmonii i zaměření se na to, co skutečně v životě chcete.

Kvantové meditace jsou připravené pro dlouhodobou pravidelnou práci sami na sobě. Každý další poslech vám přinese něco nového.

Pravidelným posloucháním získáte ve svém životě více klidu, harmonie, bude lépe vnímat přítomný okamžik, budete vnímavější, nenecháte se tak snadno rozhodit nepříjemnými situacemi a p(r)ocítíte více lásky k sobě i druhým.

JAK MEDITACE POSLOUCHAT?

Práce s meditacemi je jednoduchá. Stačí zapnout nahrávku, lehnout si, zavřít oči a nechat se vést...

Ten nejnáročnější krok, kterým je: začít, máte jednoduše za sebou.

Během meditace však nebudete jen tak nečinně ležet, ale pomocí své imaginace, uvolnění a bytí v rozšířeném stavu vědomí budete aktivně pracovat na oblastech, které ve vašem životě potřebují prohloubit, zaktivnit nebo uzdravit.

Web Kvantové meditace

Projekt Kvantových meditací je tak rozsáhlý, že jsme pro něj zřídili vlastní webovou stránku, na které se můžete dočíst více o jednotlivých meditacích a zároveň poslechnout ukázky. 

 

AUTOR O MEDITACÍCH ŘEKL

"Kvantové meditace jsou projekt, který mě napadl na základě zkušeností z mých kurzů, kdy lidé volali po nějaké řízené meditaci.

Kvantová meditace není obyčejná meditace, spojuje kvantování s meditačními metodami a na míru dělanou hudbou.

Dělal jsem je se záměrem aktivizovat mysl, užívat si život a prostor. Ať už léčením, zklidněním nebo aktivací vnitřní motivace. Jejich cílem je osvěžení po práci, aby vám zbylo dostatek energie pro čas s vašimi blízkými.

Meditace jsem několik měsíců testoval na svých klientech i sám na sobě a užíval jsem si velice příjemný způsob pasivně-aktivní relaxace, kdy jsem se ještě více uvnitřňoval a spojoval se sám se sebou.

Kvantová meditace online jsou úžasné v řízené pomoci ke zklidnění, léčení, napojení se a celá téměř rok a půl trvající tvorba pro mě byla velice zajímavou intenzivní cestou růstu.”

Pavel Vondrášek, autor meditací, lektor a terapeut kvantové terapie