NOVINKA

7 NOVÝCH KVANTOVÝCH MEDITACÍ

Posuňte své hranice ještě dál. 

Vydejte se s Pavlem Vondráškem na další kvantové meditační výlety. Tentokrát na vás čekají silné kvantové rituály, které ještě více otevřou a pozvednou vaše vědomí. 

Kvantové meditace, které na vás čekají

 • Akáša a čas
 • Atlantida
 • Druidi ve Stonehenge
 • Král Artuš
 • Léčivý ostrov
 • Olymp
 • Průlet Vesmírem

 

Pravidelná práce s meditacemi vám přinese

 • lepší schopnost kvantovat (pracujete více v kvantovém poli možností a je pro vás snazší a snazší do něj vstupovat),
 • klid a rovnováhu (lidé popisují, že díky kvantovým meditacím se cítí vyrovnaně, snáze řeší problémy, lépe spí, cítí více energie i vnitřního klidu),
 • lepší schopnost pracovat s energiemi (kvantové meditace vás učí vědomě pracovat v uvolněném stavu vědomí, čím více je posloucháte, tím je pro vás tento stav automatičtější a díky tomu se vám daří mnohem snáze pracovat s energiemi),
 • zlepší se vaše intuice (čím uvolněnější mysl máte, tím může vaše intuice lépe pracovat, během poslechu kvantových meditací se vaše tělo i mysl učí uvolňovat a otevírat se intuitivním schopnostem),
 • zvýší se váš pocit radosti a štěstí (když pravidelně meditujete s kvantovými meditacemi, učíte se naslouchat mimo jiné i sami sobě. Čím více si nasloucháte, tím více opouštíte to, co vám v životě škodí. Vaše vibrace se zvyšují a přitahují do života nové možnosti a zkušenosti).

Tyto meditace navazují na úspěšný projekt 13 Kvantových meditací z roku 2019 – více zde. Můžete je s nimi kombinovat nebo používat samostatně.

 

 

Cena

 • Cena: 1500 Kč / €60

 

Akáša a čas

…tak pojď, cestu do svého nitra znáš. Uvolni se ze sevření logiky, svého ukotvení se ve hmotě skrz dogmata, názory i iluze celých tvých rodových linií. Skrze iluze pradávných otců tvých praotců, jejich synů a dcer. Právě teď z nich vystupujeme a opouštíme tento svět hmoty a přes své třetí oko se dostáváme do napojení, ke svému nadvědomí…

 

Atlantida

…stojíme tu i dnes a přinášíme světlo, které je uloženo v našich srdcích. Naše srdce bijí v rytmu rovnováhy a harmonie, náš dech je sladěn v harmonii. Jako tehdy, tak i dnes, časem a prostorem, všichni pracovníci světla jsme tu všichni spolu ve jménu světla, tady a teď tak jako tehdy. Probouzíme v sobě svoji schopnost přinášet světlo do tmy…

 

Druidi ve Stonehenge

…s každým svým výdechem pozoruješ, jak tvé napojení na síť je silnější a jak tato vědomá síť začíná zářit čistší a jasnější energií. Nyní jsme společně rozzářili celou síť kolem naší planety Země. Síť, která chrání Zemi, přírodu a která na oplátku dává život nám všem. Druidi se na tebe mile usmívají a v jejich vědomém pohledu cítíš, že vidí až do hloubky tebe. Právě teď jsme společně prošli schvalovacím procesem, kterým tě přijímají mezi sebe. A proto se otevírá druhá část tohoto rituálu…

 

Král Artuš

…zde v pradávném Avalonu se necháváš zasvětit do mystérií přírody, těch pradávných kouzelníků, kteří dokázali ve spojení s Matkou Zemí vyčarovat cokoliv. Toto tvé umění vychází ze tvého srdce, z frekvence lásky, z frekvence tak čisté, že dokáže
vytvořit pouze to čisté. Tvé myšlenky jsou myšlenky na harmonii, rovnováhu a lásku. Myšlenky dokonalé rovnováhy v přírodě, v životě, ve vztahu, v každé tvé denní činnosti. Ať už děláš cokoli, jednáš a tvoříš ve vzájemné dokonalé rezonanci lásky….

 

Léčivý ostrov

…cítíš, jak je díky síle vodopádu tvé tělo lehčí, všechny starosti a obtíže jsou pryč. Vystupuješ z jezírka a rozhlížíš se kolem sebe. Vidíš, že se nacházíš pod nejvyšším kopcem ostrova, který se nachází v jeho samotném středu. A teprve teď si všímáš, že v místech vedle dopadající vody je vchod do jeskyně. Přitahuje tě magickou silou a ty následuješ tento pocit a vydáváš se do hlubin tohoto kopce…

 

Olymp 

…tito poslové dávných antických bohů otevírají tvé srdce v posvátném rituálu za zpěvu múz,
které přicházejí oslavit tento magický okamžik, přilétají k tobě múzy z dávné Antiky a hrají úžasné melodie při otevírání tvého srdce. Znovu otevírají tvé duchovní srdce v tomto okamžiku a ty cítíš ten pramen lásky, který se otevírá celému světu právě teď. Otevíráš se 
svým nejtajnějším schopnostem a ctnostem. Otevři to, co v tobě vždy bylo, je a bude…

 

Průlet Vesmírem

…usmíváš se vědomou moudrostí prověřenou celými věky, celou historií času stvoření ve
svém vlastním středu, středu samotné duše, tam jsi ty. Pradávný mistr své vlastní svatyně světla. Tady v počátku i na konci všeho. To jsi ty, napříč časem a prostorem. Tento pradávný mistr, který sídlí ve  středu tvé duše. V nejhlubších rovinách tvého duchovního srdce. Tvým pradávným mistrem je tvá duše….

 

 

AUTOR O MEDITACÍCH ŘEKL

"Kvantové meditace jsou projekt, který mě napadl na základě zkušeností z mých kurzů, kdy lidé volali po nějaké řízené meditaci.

Kvantová meditace není obyčejná meditace, spojuje kvantování s meditačními metodami a na míru dělanou hudbou.

Dělal jsem je se záměrem aktivizovat mysl, užívat si život a prostor. Ať už léčením, zklidněním nebo aktivací vnitřní motivace. Jejich cílem je osvěžení po práci, aby vám zbylo dostatek energie pro čas s vašimi blízkými.

Meditace jsem několik měsíců testoval na svých klientech i sám na sobě a užíval jsem si velice příjemný způsob pasivně-aktivní relaxace, kdy jsem se ještě více uvnitřňoval a spojoval se sám se sebou.

Kvantová meditace online jsou úžasné v řízené pomoci ke zklidnění, léčení, napojení se a celá téměř rok a půl trvající tvorba pro mě byla velice zajímavou intenzivní cestou růstu.”

Pavel Vondrášek, autor meditací, lektor a terapeut kvantové terapie

REFERENCE

<< Předchozí
Další >>

Chtěla bych podpořit práci Pavla a spol. a proto se s Vámi podělím o zkušenost s kvantovými meditacemi.
Když jsem zjistila, že jsou meditace v balíku, který nestojí pětikorunu, tak jsem zaváhala. Nicméně jsem si poslechla ukázky. Sáhla jsem po delfínech a začala jsem okamžitě ulítávat způsobem, jakým se mi to stalo do té doby jen u CD od Sandelana. Prostě wow.
Jedná se o balík třinácti meditací, takže ve výsledku je cena jedné pod dvě stovky. Z tohoto důvodu je dobře, že jsou v sadě a ne po jedné. Tu a tam si koupím vedenou meditaci (převážně od jedné konkrétní ženy). Cena za takovou meditaci v délce pod 30 minut je 300-400 Kč. Kvantové meditace mají v průměru cca 50 minut (je to kolem hodiny, něco je tam kratšího, něco je přes hodinu, pod 50 minut je snad jen bonusová). I kdyby byly za 400 Kč za jednu, tak by ta výsledná cena byla úplně jinde než je tento balík.
Taky je potřeba si uvědomit, že cena za několik hodin meditací je nižší než za dvoudenní workshop. Použitelné jsou kdykoliv, včetně toho, že je pouštím synům (4 a 7 let, mladší teda jen Astrální cestování a Delfíny).

S meditacemi jsem experimentovala. Původně jsem chtěla jít do výzvy 30 dnů jedné meditace, ale akorát se k tomu přidal slunovrat + po 20 dnech mě Živly přestaly bavit.

Líbí se mi, že je v každé meditaci minimálně jedna (ne-li 2) příležitost pro vlastní záměry nebo rozvoj svých schopností (někde minimálně 2, možná někde i 3).

Poslouchala jsem meditace 73 dnů v kuse - obvykle během spánku nebo při práci. Za tu dobu jsem měla naposlouchaných asi 200 meditací. Dál mě to tímto způsobem "nepustilo," potřebovala jsem pauzu. Teď jsem tedy zvolnila, ale mám potřebu se vracet k zimnímu slunovratu. Je sice už "mimo sezonu," ale cítím, jak mi tam pomáhá napojení na předky.

Vnímám, že jsem díky meditacím udělala rychlý kus dopředu (na to je super třeba Egypt) a teď je potřeba zvolnit tempo, protože se blížím stropu toho, co jsem schopná jednorázově unést. Možná zase časem přijde vlna, kdy udělám větší skok v jednu dobu.

Pokud autoři nepředělali ukázky, tak dodávám info, že díky skupině pro ty, co meditace mají, došlo k úpravě zvuku tak, aby bylo optimální nastavení hlasu a hudby (snad všechny jsou teď ve 2 variantách s hlasitější a tišší hudbou).

Jediné, za co bych se přimluvila, je možnost stáhnout meditace v hudebním formátu do mobilu, aby člověk nebyl závislý na internetu (docela dost cestuji a hotelová wifi není vždycky hitparáda + v ČR mi internet pořádně nedosáhne do ložnice a mívám ji v noci vypnutou). To je námět pro Pavel Vondrasek. Nebojím se, že by to způsobilo nějaké masivní sdílení meditací s někým, kdo si je nekoupil.

Za mě to byla skvělá investice, kterou všem doporučuji. Dobrá práce.

Celá reference

<< Předchozí
Další >>