Šamanský OČISTNÝ rituál

Kurz je ve slovenském jazyce.

Šamani a Šamanizmus. Ča sú a kto sú? Hovorí sa, že majú schopnosť uzdravovať chorých, komunikovať s druhým svetom a často odprevádzať duše mŕtvych do tohto iného sveta.

Pojem šamanizmus pochádza z manchu-tunguského slova “šaman”.  Podstatné meno sa utvára od slovesa ša- ‚vedieť‘;  šaman je teda doslova „ten, kto vie“.  Šamani zahŕňali ženy, mužov a transsexuálov jednotlivcov každého veku.

Šamanizmus sa tiež používa všeobecnejšie na popísanie domorodých skupín, v ktorých sa kombinujú úlohy ako liečiteľ, náboženský vodca, radca a učiteľ.  V tomto zmysle sú šamani najčastejšie bežní medzi arktickými národmi, americkými indiánmi, austrálskymi domorodcami a africkými kmeňmi, ale ak ich takto definujeme, tak môžme povedať, že ich nájdeme po celom svete v každej kultúre. 

V týchto videách vám poviem trochu viac o nich, o mojich skúsenostiach s nimi a o tom ako môžme použiť niektoré ich znalosti pre náš vlastný osoh. Podelím sa s vami o niektoré ich základné a jednoduchšie znalosti a rituáli, ktoré som sa naučila, ako čistiť, harmonizovať a liečiť seba, svojich blízkych, klientov alebo ako čistiť a harmonizovať priestory. 

 

Čeká na vás

1. O šamanismu
2. Příprava na rituál
3. Šamanský očistný rituál
4. Bonus: Aroma očištění

 

Cena

Cena: 400Kč/€16

 

O autorce kurzu Darině Saleh-Szabo

Darina Szabo - otec Palestínčan, spisovateľ a mama Slovenka,  ktorá hovorila plynule po arabsky a napísala palestínsku kuchárku. I keď sa Darina narodila na Slovensku, okolo 10 rokov žila v Palestíne, Jordánsku a UAE v Dubaji. Vyštudovala humanitné vedy na UK a popri škole sa zúčastnila na školeniach sociálnej práce v Holandsku, prešla si rôzne ďalšie psychologické školenia v Holandsku ako arteterapia a iné formy terapie. Spolupracovala s Európskou úniou mládeže v Štrasburgu  a s ďalšími medzinárodnými organizáciami. Keďže časom prišla na to, že tieto formy terapie nestačia,  tak sa začala zaujímať aj o alternatívne cesty. Prešla si školami Reiki, Arolo, Tifaru, Škola energetických terapií, Kvantova terapia, meditačná terapia, regresná terapia a iné tu na Slovensku a aj v zahraničí. Už 25 rokov pracuje s ľuďmi hlavne ako terapeut, školiteľ, lektor, kouč a tréner meditácie. Pre vyrovnanie energií pracuje aj ako školiteľ a kouč v obchodnom sektore,  kde školí nové medzinárodné obchodné procesy (manažérske, komunikačné, obchodné zručnosti a iné), ktoré vyzbierala zo svojich skúseností pri spolupráci so zahraničnými firmami aj ako manažér. Pôsobila aj ako konzultant pre niektoré TV programy.

S Darinou vznikl rozhovor na AETV.cz o regresních terapiích.

Na záznam se můžete podívat zde.

REFERENCE

<< Předchozí
Další >>

Chtěla bych podpořit práci Pavla a spol. a proto se s Vámi podělím o zkušenost s kvantovými meditacemi.
Když jsem zjistila, že jsou meditace v balíku, který nestojí pětikorunu, tak jsem zaváhala. Nicméně jsem si poslechla ukázky. Sáhla jsem po delfínech a začala jsem okamžitě ulítávat způsobem, jakým se mi to stalo do té doby jen u CD od Sandelana. Prostě wow.
Jedná se o balík třinácti meditací, takže ve výsledku je cena jedné pod dvě stovky. Z tohoto důvodu je dobře, že jsou v sadě a ne po jedné. Tu a tam si koupím vedenou meditaci (převážně od jedné konkrétní ženy). Cena za takovou meditaci v délce pod 30 minut je 300-400 Kč. Kvantové meditace mají v průměru cca 50 minut (je to kolem hodiny, něco je tam kratšího, něco je přes hodinu, pod 50 minut je snad jen bonusová). I kdyby byly za 400 Kč za jednu, tak by ta výsledná cena byla úplně jinde než je tento balík.
Taky je potřeba si uvědomit, že cena za několik hodin meditací je nižší než za dvoudenní workshop. Použitelné jsou kdykoliv, včetně toho, že je pouštím synům (4 a 7 let, mladší teda jen Astrální cestování a Delfíny).

S meditacemi jsem experimentovala. Původně jsem chtěla jít do výzvy 30 dnů jedné meditace, ale akorát se k tomu přidal slunovrat + po 20 dnech mě Živly přestaly bavit.

Líbí se mi, že je v každé meditaci minimálně jedna (ne-li 2) příležitost pro vlastní záměry nebo rozvoj svých schopností (někde minimálně 2, možná někde i 3).

Poslouchala jsem meditace 73 dnů v kuse - obvykle během spánku nebo při práci. Za tu dobu jsem měla naposlouchaných asi 200 meditací. Dál mě to tímto způsobem "nepustilo," potřebovala jsem pauzu. Teď jsem tedy zvolnila, ale mám potřebu se vracet k zimnímu slunovratu. Je sice už "mimo sezonu," ale cítím, jak mi tam pomáhá napojení na předky.

Vnímám, že jsem díky meditacím udělala rychlý kus dopředu (na to je super třeba Egypt) a teď je potřeba zvolnit tempo, protože se blížím stropu toho, co jsem schopná jednorázově unést. Možná zase časem přijde vlna, kdy udělám větší skok v jednu dobu.

Pokud autoři nepředělali ukázky, tak dodávám info, že díky skupině pro ty, co meditace mají, došlo k úpravě zvuku tak, aby bylo optimální nastavení hlasu a hudby (snad všechny jsou teď ve 2 variantách s hlasitější a tišší hudbou).

Jediné, za co bych se přimluvila, je možnost stáhnout meditace v hudebním formátu do mobilu, aby člověk nebyl závislý na internetu (docela dost cestuji a hotelová wifi není vždycky hitparáda + v ČR mi internet pořádně nedosáhne do ložnice a mívám ji v noci vypnutou). To je námět pro Pavel Vondrasek. Nebojím se, že by to způsobilo nějaké masivní sdílení meditací s někým, kdo si je nekoupil.

Za mě to byla skvělá investice, kterou všem doporučuji. Dobrá práce.

Celá reference

<< Předchozí
Další >>