Online kurzy plné praxe

S našimi online kurzy přestanete o změně jen snít, ale začnete ji skutečně žít.

 

Proč se učit s námi?

  • Naše online kurzy mají vynikající poměr cena/výkon. Dostanete více, než čekáte.
  • Online kurzy natáčíme s lidmi, kteří jsou výborní a úspěšní ve svých oborech.
  • Hlavní důraz klademe na praxi. Teorie je krásná, ale až praxe vám pomůže dojít k cíli. 
  • Získáte stálou podporu ke kurzům. Můžete se na cokoli zeptat v diskuzi a naši lektoři vám rádi odpoví. 

 

Jste připraveni začít si konečně plnit své sny? Pomůžeme vám. Víme, jak na to. 

Kurzy

Čisticí kurz – teorie pro praxi

Novinka 4.000,- / €160

3000,- Kč (€120)

order.buyButtonLabel

Hudba z Kvantových meditací 12 + 1 bonusová

Hudba z Kvantových meditací 12 + 1 bonusová

1500,- Kč (€60)

order.buyButtonLabel

Kurz Kvantová hojnost

Kvantová hojnost

1500,- Kč (€60)

order.buyButtonLabel

Kvantové meditace

Kvantové meditace

2500,- Kč (€100)

order.buyButtonLabel

Kvantové střípky vzpomínek

Cena knihy je 350Kč/€14,5
Cena dopravy je 75Kč/€4

425,- Kč (€17)

order.buyButtonLabel

Legenda o myši

Cena knihy je 350Kč/€14,5
Cena dopravy je 75Kč/€4

425,- Kč (€18.5)

order.buyButtonLabel

Připravujeme

REFERENCE

<< Předchozí
Další >>

Chtěla bych podpořit práci Pavla a spol. a proto se s Vámi podělím o zkušenost s kvantovými meditacemi.
Když jsem zjistila, že jsou meditace v balíku, který nestojí pětikorunu, tak jsem zaváhala. Nicméně jsem si poslechla ukázky. Sáhla jsem po delfínech a začala jsem okamžitě ulítávat způsobem, jakým se mi to stalo do té doby jen u CD od Sandelana. Prostě wow.
Jedná se o balík třinácti meditací, takže ve výsledku je cena jedné pod dvě stovky. Z tohoto důvodu je dobře, že jsou v sadě a ne po jedné. Tu a tam si koupím vedenou meditaci (převážně od jedné konkrétní ženy). Cena za takovou meditaci v délce pod 30 minut je 300-400 Kč. Kvantové meditace mají v průměru cca 50 minut (je to kolem hodiny, něco je tam kratšího, něco je přes hodinu, pod 50 minut je snad jen bonusová). I kdyby byly za 400 Kč za jednu, tak by ta výsledná cena byla úplně jinde než je tento balík.
Taky je potřeba si uvědomit, že cena za několik hodin meditací je nižší než za dvoudenní workshop. Použitelné jsou kdykoliv, včetně toho, že je pouštím synům (4 a 7 let, mladší teda jen Astrální cestování a Delfíny).

S meditacemi jsem experimentovala. Původně jsem chtěla jít do výzvy 30 dnů jedné meditace, ale akorát se k tomu přidal slunovrat + po 20 dnech mě Živly přestaly bavit.

Líbí se mi, že je v každé meditaci minimálně jedna (ne-li 2) příležitost pro vlastní záměry nebo rozvoj svých schopností (někde minimálně 2, možná někde i 3).

Poslouchala jsem meditace 73 dnů v kuse - obvykle během spánku nebo při práci. Za tu dobu jsem měla naposlouchaných asi 200 meditací. Dál mě to tímto způsobem "nepustilo," potřebovala jsem pauzu. Teď jsem tedy zvolnila, ale mám potřebu se vracet k zimnímu slunovratu. Je sice už "mimo sezonu," ale cítím, jak mi tam pomáhá napojení na předky.

Vnímám, že jsem díky meditacím udělala rychlý kus dopředu (na to je super třeba Egypt) a teď je potřeba zvolnit tempo, protože se blížím stropu toho, co jsem schopná jednorázově unést. Možná zase časem přijde vlna, kdy udělám větší skok v jednu dobu.

Pokud autoři nepředělali ukázky, tak dodávám info, že díky skupině pro ty, co meditace mají, došlo k úpravě zvuku tak, aby bylo optimální nastavení hlasu a hudby (snad všechny jsou teď ve 2 variantách s hlasitější a tišší hudbou).

Jediné, za co bych se přimluvila, je možnost stáhnout meditace v hudebním formátu do mobilu, aby člověk nebyl závislý na internetu (docela dost cestuji a hotelová wifi není vždycky hitparáda + v ČR mi internet pořádně nedosáhne do ložnice a mívám ji v noci vypnutou). To je námět pro Pavel Vondrasek. Nebojím se, že by to způsobilo nějaké masivní sdílení meditací s někým, kdo si je nekoupil.

Za mě to byla skvělá investice, kterou všem doporučuji. Dobrá práce.

Celá reference

<< Předchozí
Další >>